17 augustus 2020

Scholen weer open

Na maanden van onderwijs op afstand en sinds juni weer met kleine groepjes, kunnen onze leerlingen vanaf vandaag weer bijna als vanouds naar school. Bijna, want helemaal gewoon zal het zeker nog niet zijn. Onze leerlingen mogen weer bij elkaar zijn, maar alle docenten en onderwijsondersteuners moeten nog steeds afstand houden. Van elkaar en van de leerlingen.

Ons belangrijkste uitgangspunt bij het openen van de scholen, is dat de landelijke richtlijnen van het RIVM en het vastgestelde protocol van de VO-raad en de sociale partners leidend zijn en blijven. Onze 22 scholen hebben er de afgelopen maanden alles aan gedaan om de omstandigheden veilig te laten zijn. 

Het afgelopen schooljaar hebben we gezien hoe flexibel en professioneel onze collega’s werkten onder vaak lastige omstandigheden. We hebben er dan ook alle vertrouwen in dat we onze leerlingen ook in het nieuwe schooljaar zullen geven wat ze nodig hebben om hun talenten maximaal te ontwikkelen.