25 januari 2021

Aandacht voor álle leerlingen

“Natuurlijk zouden we onze scholen het liefste weer helemaal open doen”, zegt April van Loenen, nieuwe bestuurder van Dunamare Onderwijsgroep. “Hoe dan ook blijven we werken aan de voortgang van onze leerlingen. De focus in het VO ligt nu op examenleerlingen en dat is ontzettend belangrijk. Maar álle leerlingen verdienen onze aandacht.”

Hoe krijg je dat tijdens een beperkende lockdown voor elkaar? Bij Dunamare Onderwijsgroep houden we bijeenkomsten met de directeuren en rectoren om praktische oplossingen te delen en van elkaar te leren, maar ook om met elkaar na te denken over de toekomst van ons onderwijs. 

April: “Onze leerlingen hebben juist nu een positief perspectief nodig en dat geldt natuurlijk ook voor onze medewerkers. Wij blijven daarom doordenken en doorwerken aan onze en hun ontwikkeling. En ja, dat is soms best een worsteling. Maar er gebeuren ook heel mooie dingen op onze scholen. Die delen we bijvoorbeeld op onze website!”